CPM Cihazı Kiralama Lüleburgaz Kırklareli


Cpm Cihazı Kiralama Kırklareli Merkez; Cpm Cihazı Kiralama Kırklareli Devlet Hastanesi; Cpm Cihazı Kiralama Lüleburgaz; Cpm Cihazı Kiralama Lüleburgaz Hastane Çevresi; Cpm Cihazı Kiralama Vize; Cpm Cihazı Kiralama Babaeski; Cpm Cihazı Kiralama İğneada; Cpm Cihazı Kiralama Lüleburgaz da kiralık cpm cihazı;Hızlı İletişime geçim bilgi alın: 0505 227 20 77.


CPM Cihazı Kiralamak için bizi arayın, detaylı bir şekilde bilgilendirelim.

Kiralık CPM Cihaz ını profesyonel takım arkadaşlarımız evinize getiriyor, cihaz kurulumu ve kullanımını sizlere anlatıyorlar, hastanın durumuna göre egzersiz programının nasıl ilerlemesi gerektiği bilgisini veriyorlar. Kiralama süresi dolduğunda Kiralık CPM Cihazını yine bizler gelim alıyoruz.

 

Diz ameliyatları sonrası fizik tedavi ve rehabilitasyonda CPM cihazı kullanımı;


Hastamızın evden çıkmasına gerek kalmadan rehabilitasyon ve egzersiz programını kendi mekanında kolaylıkla yapmasını sağlıyoruz. 15 günlük düzenli kullanımda en iyi sonucu göreceksiniz.


CPM cihazı kalça veya diz ameliyatları sonrasında oluşabilecek ödem ve ağrı gibi komplikasyonları önlemek ve diz hareketliliği ile fonksiyonel aktiviteler üzerine olan etkisini arttırmak amacıyla kullanılan son derece konforlu, kolay kullanım ve güvenli bir cihazdır.

 

 

Diz protezi ameliyat sonrası fizik tedavi cihazları kiralamak artık çok kolay, evinize kadar getiriyoruz. Kolay ve güvenli kullanımıyla CPM Cihazı Kiralama pratik ve bizde çok uygun fiyatlarla...


 
Tel:0505 227 20 77 - Cpm Cihazı Kiralama Hattı