CPM Cihazı

CPM Cihazı

Ameliyat sonrası normal eklem hareketliliğini sağlamak zordur, eklem sertliği sonucu ağrıya neden olan bir komplikasyon olabilir. Diz protezi ACL rekonstrüksiyonu ameliyat sonrası gözükebilir ve bu nedenle, bazı cerrahlar skar dokusu oluşumunu önlemek ve eklem hareketliliğini artırmak için bir CPM kullanır.

CPM Cihazı Pasif egzersiz cihazı
Diz ameliyat sonrası Fizik tedavi cihazları;
Kiralama ve uygulama süreci;

Sürekli pasif hareket makinesi nedir?

Sürekli pasif hareket (CPM) makinesi, siz yataktayken ekleminizi yavaşça ve yavaşça hareket ettiren bir cihazdır. Aşağıdakilerden herhangi biri için bir CPM makinesi kullanmanız gerekebilir:
Total diz protezi veya rotator manşet onarımı gibi ameliyat sonrası      Sertlik için manipülasyon ile bir eklemde skar dokusu eksizyonundan sonra Osteoartrit gibi durumlar için veya kolunuzda veya bacağınızda bir kırılmadan sonra kullanılır.

 

CPM Cihazı kiralama Kocaeli Sakarya Adapazarı Darıca İzmit İstanbul Tekirdağ Lüleburgaz Kırklareli Tuzla Gebze Edirne Sapanca Derince Kartal Maltepe Ümraniye Silivri Mimaroba Mimarsinan ve diğer bölgelerde kiralık cpm cihazı fiyatları uygun kiralama hizmeti verilmektedir. Cihazı biz teslim ediyoruz ve biz teslim alıyoruz , yerinede hizmet.

Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda

Diz ve Kalça CPM Cihazı Kiralama, uygun fiyat, Kaliteli Hizmet Sunmaktan Mutluluk Duyuyoruz

WhatsApp WhatsApp İletişim
Top